| UnNumeScurt a întrebat:

Are cineva experienta sau a auzit de site-ul ( jocul ) market glory? Aveti idee daca chiar se pot castiga bani din acest joc? Eu am vazut pe yt ca da, si arata acolo un tabel cu cei care primesc banii. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| MoonWolf a răspuns:

Posibil daca ai fii avut experienta de macar 2 ani cu Market Glory,ai fii castigat si tu cativa lei.
In primul rand,ce vezi tu pe Youtube,sunt banii ce Market Glory(creatorii) i-au oferit la diversi Youtube-ri sau vice versa,Diversi Youtube-ri si-au oferit servici-ul de a face promovare la acel joc,deci pe scurt nu.

Eu iti recomand iti petreci timpul invatand ceva, nu neaparat pentru scoala, gen Photoshop, sau sa inveti sa faci Voice-over, sau sa inveti sa faci animatii, si din cate imi amintesc exsista un site numit FIVERR unde poti sa iti oferi serviciile pentru un minim de 5 dolari.
(e.g Tu stii sa faci Logo-uri faine in Photoshop, sau tu stii sa faci orice fel de animate, atunci tu iti faci cont, iti setezi cont-ul cu ce stii tu sa faci, si iti oferi produsele de ex

Creez animatie simpla pentru 5 $

Va pot creea orice fel de animatie cu o limita de n minute/secunde

Servicii:
Basic: Imi spuneti ce fel de animatie vreti si eu am sa o fac 5$
Pro:Fac animatia, si va trimit si fisierul Flash/AA 10$
VIP:Fac animatie, trimit fisierul Flash/AA si va arat cum am creeat animatia 15$

Poti sa iti alegi in cate zile poti oferi produsul dupa ce un client a cumparat, minimul e de o zi.

M-ai sunt si site-uri gen Adfly, sau RLangryRevenue Links) unde poti sa short-ezi un link, pe care daca cineva il acceseaza ti se pun view-uri pe contul tau, daca faci 10, 000 de vizualizari primesti 3-10$,asta e in cazul la Adfly, la RLX la 10, 000 de vizualizari primesti 20-25$,bine
inteles ca si Adfly are avantajul lui, fiind o platforma sigura, care a fost cu noi timp de mai bine de 7 ani, pe cand RLX e relativ ceva nou.

Deci, incearca sa invetii sa faci ceva, cu care poate sa te ajuta sa si castigi bani.

| UnNumeScurt explică (pentru MoonWolf):

Pe adfly la 10.000 vizite primesti banii aia, dar vizitele nu le poti face tu? Gen sa intri de multe ori pe linkul acela =)? Si mersii de raspuns!

| MoonWolf a răspuns (pentru UnNumeScurt):

Pai pe adfly nu cred ca e posibil, eu stiu doar pe RLX ca ti se inregistreaza si daca intrii de 100 de ori.
Si pe Adfly, bineinteles vei primii banii dupa ce strangi un minim de 5-10$,si ii vei primi la sfarsitul fiecare-i lunii.

| UnNumeScurt explică (pentru MoonWolf):

#Respect

| MoonWolf a răspuns (pentru UnNumeScurt):

Mersi big grin, daca m-ai ai nelamuririi, ma potii intreba.

| MoonWolf a răspuns (pentru MoonWolf):

Poti*

| UnNumeScurt explică (pentru MoonWolf):

Poate la alte intrebari ca sa mai pot da si alte fundite =)

| MoonWolf a răspuns (pentru UnNumeScurt):

XD