| andrei7815 a întrebat:

Salut. As dori sa achiziționez un produs prin sistemul de rate Oney 3x4x. De ce pe site la ei scrie ca nu sunt acceptate cardurile care necesită o autorizare sistematica? Ce vrea sa însemne acest lucru?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sunt carduri unde trebuie sa confirmi plata online prin aplicatie, sau printr-un cod.

| RoCkKiD a răspuns:

Nu am idee ce sunt ăștia dar din ce vad pe site nu m-as atinge de creditele lor. Nu găsești informații despre tarife nicăieri si nu am idee de ce iti cer card la alta banca.