| KolG a întrebat:

Salut, as vrea si eu sa imi achizitionez un motocross in rate, stie cineva vreun site? Inafara de vand-atv.com PLS?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motoboom.ro

| KolG explică (pentru jon987654321):

Caut ceva mai ieftin, ceva gen site-ul acesta http://www.vand-atv.com/index.php/motocicleta-150cc dar mi se pare mic de statura motorul vrea ceva mai mare, macar rotile mai mari de 17/14
Motorul nu ma intereseaza asa mult, sa fie de maxim 150cc dar sa fie mai voluminos el.

| jon987654321 a răspuns (pentru KolG):

Pai mai ieftin cat 1000euro? odata ce vreo sa iei in rate banuiesc ca iei ceva de 2500 3000 euro+asa la 1000 euro nu ai sa gasesti sa iei in rate.

| jon987654321 a răspuns (pentru KolG):

Si ce ai gasit tu acolo alea sunt plastic de copii de 4 anilaughing...ce vrei tu este un cross in toata firea si costa ceva depinde de model poti cauta unul second hand si lua cu cash in rate doar cele noi si au pret ridicat... poti cauta si in afara exemplu Italia la concesionari si poti lua in rate si sh dar e cam complicat.

| KolG explică (pentru jon987654321):

Nu e ceea ce cautam dar apreciez ca te-ai straduit.
Voi reveni cu o intrebare noua, si cu alta parere

| KolG explică (pentru jon987654321):

Ti am dat funda pentru ca te ai straduit, mersi. Am revenit cu o intrebare noua.