| Floreenofficial a întrebat:

Salut! As dori sa aflu cum sau daca se poate sa văd pe telefon câți bani mai am pe cardul BRD, fara sa merg la bancomat.Trebuie instalată aplicația lor? Nici nu știu care e.Sau de pe siteul BRD se poate? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Iti trebuie acces la "Internet banking" pe care il obtii daca faci cerere la banca ta, unde primesti ID si parola ca pe site-ul online al al bancii BRD si sa intrii in contul ta, ca sa vei operaiunile bancare sau sa efectuezi tranzactii bancare.