| wizopo2 a întrebat:

Imi cautam niste aplicatii pentru telefon pe un site. Am gasit una si cum eram pe calculator mi-a aparut optiunea : "Trimite pe telefonul mobil". Apoi am vazut ca aplicatia costa bani, dar nu mi-a aparut niciunde unde pot sa platesc. Merg pe telefon si acolo nu apare nicio aplicatie instalata. A vrut numai una nu-s stiu care, dar nu a reusit fiindca nu aveam destula memorie. Exista posibilitatea sa ma puna sa platesc?

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Nu prea, crezi ca iti va trece costul in cont?
Nu si nu mai incarca toate balariile iti poti strica telefonul in sensul de virusare..Si o resoftare daca este si un tel bun va costa mai mult decat acel mic si inselator program. Eventual poti teste pe o perioada de n zile un soft, joc si apoi dezinstala nu sterge si este mai bine. Aplicatiile acelea cu bani cer un cont pe net paypal unde tu depui de ceva bani si platesti prin transferul de bani spre acel site.Deseori dispar banii deoarece sunt si rauvoitori pe net.Desigur mai sunt si alte metode de plata online insa la fel pot fi siteuri false si trimiti banii la fel pe apa simbetei, tu pierzi din cont. Uite citeste aici de paypal:http://www.clubptc.net/ghid-paypal.html.O seara buna!

1 răspuns:
| Minea_Andreea_1997 a răspuns:

Nu.