| dksjgpfbgfbopgdfk a întrebat:

As dori sa devin reprezentant Avon, insa am doar 15 ani.As putea fi acceptat la varsta asta?big grin
Si inca ceva, trebuie sa am un anumit nr.de comenzi pentru a fi reprezentant?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Te poti face reprezentant la Metropolitan Selection, o firma in genul Avon care ofera produse cosmetice si parfumuri de calitate la preturi avantajoase! Nu este nevoie nici de acordul parintilor, nu trebuie sa ai nici 18 ani!
Pentru detalii scrie-mi in privat.

34 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Avon se ocupa cu Multi Level Marketing, dar dezavantajul este ca trebuie sa vinzi in real produsele lor. Totusi:
Vrei o pagina web doar a ta? Vrei sa inveti cum faci bani de pe urma acestui site? Intra aici:

www.webmoneyhq.ws

Vizionati filmuletul in intregime. Este o chestie de Multi Level Marketing. Aveti 7 zile gratuite pentru a incerca.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Contractul trebuie sa fie pe numele unui adult (mama sau tata ), iar de comenzi te poti ocupa tu.

| EUSIATIT a răspuns:

Nu trebuie sa faci pe numele unui parinte. dar sincer nu te sfatuiesc pentru ca 6 luni ai de facut comenzi in ordine crescatoare adica 1 comenzi de 1 mil 2 de 1. 5 mil luna 3 de 2mil jumate etc si nu stiu daca tu reusesti sa faci acest lucru mai bine nu te baga ca nu e avantajos

| alex2009 a răspuns:

Ai putea sa fii reprezentant, dar titular sa fie cineva din familie trecut de 18 ani pentru ca iti aduce acasa pachetul cu produse si trebuie semnat pentru el dupa acceia le distribui ai un procent de 10 la suta din vanzari dar til da in produse. nu merita. O sa ai clienti care nu-ti da bani la timp, si pana in ziua predari trebuie sa pui mai tot timpul de la tine

| warwara a răspuns:

Poti sa devii daca se ofera mama/bunica/tata, etc sa te ajute big grin. trebuie sa ai comenzi peste 110 lei ca iti ei comisionulwinking. da-mi mesaj pe privat si te pot ajuta :*

Răspuns utilizator avertizat
| Miruna3094 a răspuns:

Poti sa fii dar iti trebuie acordul parintilor

| M.D.Eveline a răspuns:

Si eu sunt reprezentant AVON si am 16 ani si nu trebuie sa ai un animit numar de comenzi ci doar o suma peste 2 sau 1 milion depinde, iti cere la fiecare campanie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna daca vrei sa fi reprezentant te poti inscrie pe numele mamei sau a tatalui ca tu nu esti ink major si comanda trebuie sa ai macar minim 120 de ron daca vrei sa te inscrii ma poti contacta pe adresa de mess:avon_avon35

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteaza-ma la ana_spiridon02 si iti dau toate informatiile necesare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa devii reprezentant AVON dar nu esti complet informata contacteaza-ma la adresa de e-mail anda_4_ever@yahoo.com si o sa iti explic in ce consta a fi reprezentant happy si te voi ajuta sa te si inscrii, nu ezita sa ma contactezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
nu e chiar asa poti deveni reprezentant daca pe numele mamei tale sau a unor rude care au o varsta de 18 daca nu reusesti ma contactezi pe id mihaiela_uzy te ast SUCCES

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa devi reprezentant avon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai 18 ani nu poti sa fii reprezentant. dar poti sa te faci pe numele unui parinte.si ca sa poti pune comanda trebuie sa ai minim 100 RON.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mai multe detalii suna la 9765129908

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa fii reprezentant dar sa faci pe numele unui adult eu sunt coordonatoare daca vrei te fac eu reprezentant avon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Am doar 16 ani si sunt inscrisa pe numele mamei.Eu te pot face reprezentant deoarece sunt lider.Pentru detalii add avon_dana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deinde de cat de bine stii sa-ti promovezi fiecare produs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Te poti inscrie intr-adevar pe numele lui mami.
Te pot ajuta daca vrei pentru ca sunt Senior coordonator Avon.
pentru mai multe detalii contacteaza-ma pe mess iolanda_avon@yahoo.com sau trimite SMS cu cuvantul "Avon" la nr 075/45/432493 si te voi suna eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal ca poti fi reprezentant si eu am 15 ani si sunt de un an reprezentant la AVON happy nu trebuie sa faci un anumit numar de comenzi, daca faci mai multe comenzi poti primi oferte sau anumite produse cadou...big grin e suuper mie imi place, e foarte interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ales ca ai si 16 ani si esti si baiat, banuiesc nu stiu cate sanse ai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da add la avon.roxana@yahoo.com ce conteaza ca esti baiat? eu l-am inscris pe varul meu ca reprezentant si are uneori comenzi mai mari ca ale mele. daca ai nevoie de ajutor sau de detalii ma poti contactabig grin.bafta indiferent carei echipe te vei alatura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei eu te pot ajuta imi lasi un id de mess si vorbim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine varsta nu pare o problema din punctul meu de vedere! eu sunt deja coordonator si am doar 14 ani! cat despre nr de comenzi nu stiu ce sa zic! nu trebuie din cate stiu eu! oricum succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-mi id tau si iti pot da mai multe detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal! posibil sa fi vazut prea tarziu anuntul tau, insa: ca sa fi repr avon trebuie sa se inscrie o persoana majora si sa dea o declaratie ca este de acord sa plasezi si sa ridici comenzi in numele ei...campania aceasta (camp 14) ai diverse programe motivationale si cadouri...pentru mai multe informatii 0726388398 sau lasa-mi un nr de tel si te voi contacta eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti deveni reprezentant la orice varsta!

| -TattO- a răspuns:

Nu stiu. prietena mea face curand 18. e reprezentant de vreo 2 ani... dar nu stiu. din cate am inteles are card, dar e trecut pe numele lu masa... dar ea se ocupa, numai ca banii vin in contul lu masa. dar ia ea banii (fata)

| dksjgpfbgfbopgdfk explică:

Gata! Numai doresc raspuns la aceasta intrebare.