| George2k18 a întrebat:

As dori sa imi achizitionez ceva de pe amazon. Tin sa mentioneaz ca doresc livrarea standard, cea mai ieftinahappy.
Cat m-ar costa?
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cand dai checkout la ce produse comanzi iti apare si cat costa transportul, nu este standard, difera de la vanzator la vanzator.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, alegerea nu este a ta, este a celor de pe amazon!
Dar sa nu uiti ca-i vorba de transport international, deci costa ceva banuti.
Calculul ti se face automat cand selectezi ceea ce vrei sa cumperi si ajungi la checkout.

| TronHD a răspuns:

Difera de la vanzator la vanzator, amazon doar "publica" acele produse ca apoi sa fie trimise de firma respectiva