| Gamergusti a întrebat:

Salut, as dori sa știu dacă îmi incarc cartela in my Orange pot sa plătesc cu cardul?(nu am abonament)

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti efectua o reincarcare directa prin urmatoarele modalitati:
- online, din My Orange. Reincarcarea o platesti cu cardul tau bancar
- de pe www.orange.ro/reincarcare. Reincarcarea o platesti direct cu cardul bancar.

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Poti daca banca ti-a activat cod 3dsecure (pentru mesaj in telefon) la Raiffeisen daca ai, ca mie o activat odata si dupa s-a dezactivat cumva... si am sunat la ei

| Ioana9941 a răspuns:

Sigur ca poti si eu la fel imi incarc telefonul, nu am abonament.