| vintageboy a întrebat:

Salut, as dori sa stiu si eu cum procedez sa pun niste bani pe card la BCR? Suna oarecum ciudat dar am un card si n-am pus niciodata bani pe el, si as dori sa stiu cum procedez sa pun pe el o suma sa ma folosesc de el si care ar fi posibilul comision de depunere. Multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Alimentarea cardului se poate face la orice unitate BCR si nu se percepe comision pentru alimentarea cardului propriu. Te duci cu banii, actul de identitate si cardul. Numai bine!

2 răspunsuri:
| AliceThai a răspuns:

Te duci la banca si depui suma in contul tau... apoi ii scoti de la bancomatul din fata bancii happy
nu stiu comisionul, banuiesc ca e ceva mai degraba simbolic, ca si comisionul castigat de la conturile curente

| vintageboy explică:

Multumesc de raspunsuri, am fost si a fost asa cum mi-ati spus, n-as putea sa dau 3 fundite cu toate ca meritati, voi da fundita celui mai clar raspuns, multumesc.