| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Salut,as vrea sa cumpăr programul lui David Barla și ma întrebam dacă aleg orice categorie de preț pot avea succes, adică care sunt diferențele între toate categoriile de program.

3 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Niciun program din lume si nicio alta persoana in afara de tine nu iti va aduce niciun succes.

Ce vezi tu prin videoclipurile lui si a celor ca el sunt iluzii.

Invata de la oameni cu, caracter, cu modestie, trecuti prin viata, care au facut si fac bani incontinuare si nu se lauda cu masini scumpe, haine de "fite" si alte prostii.

Ca sa fi un om matur, cu caracter si sa apreciezi banul, ia-o de jos...Lucreaza, indura, citeste carti, invata atat din propriile experiente cat si din ale altora si cauta afacerile potrivite care te vor ridica financiar asa cum vrei.

| carevaescu a răspuns:

Stai liniștit ca e mlm. Salveaza-ti banutii si timpul.

| IonutMihalii a răspuns:

Din ce am inteles eu au mai multe pacehete intre 500 si 3000 euro, cu beneficii diferite. Cred ca la cel mai mare ai acces direct si la el, nu doar la asistenti. Depinde de nivelul tau de experienta, buget si asteptari. 500 e doar cursul cu videoclipuri tutoriale.