| Kavi a întrebat:

As vrea sa cumpar si eu ceva de pe net de la un tip si sa mi se livreze prin fan curier. Vreau sa stiu si eu daca in caz ca e teapa sau ceva stricat la produsul respectiv, pot sa il returnez si sa imi pastrez banii sau pierd banii.

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

Daca vrea sa iti dea teapa iti da. Cauta sa te asiguri ca e de incredere. De ex la okazii este un sistem de notare cu care poti vedea daca persoana a tras tepe sau nu.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e asa fiabil sa cumperi de la alta persoana prin internet pentru ca unu a crezut ca i-a dat un i-phone si i-a ajuns o lama de ras folosita.

| EmaS a răspuns:

Ceri permisiunea sa verifici coletul.

| victorandrei a răspuns:

Pai cand vine coletul, platesti si il iei, curierul pleaca, banii nu ii poti lua inapoi.

| Kavi explică:

Pai tocmai ca pe okazii nu are nici o nota si este singurul din Romania care mai are produsul respectiv si care il vinde.