| CristiB93 a întrebat:

As vrea sa gasesc pe cineva care face bani pe internet de acasa. Daca lucreaza sau face diferite chestii de pe calculator si castiga astfel bani din asta. Este cineva pe aici care ma poate ajuta cum sa fac si eu bani din internet de acasa?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti sa faci bani pe internet daca stii sa faci ceva care este cautat pe piata. Eu fac, de exemplu, traducand (din romana in engleza si invers). Altii fac din programare, web design, contabilitate, organizare date, etc. Cel mai bun site in domeniu este https://www.upwork.com/ intra acolo si vezi ce iti poti gasi.

| CristiB93 explică (pentru Brigaela):

Si castigi destul cat sa te descurci din ce faci acolo?

| Brigaela a răspuns (pentru CristiB93):

Intr-o vreme, castigam cam cat un salariu minim pe economie, muncind 10-12 ore pe zi. Acum lucrez mult mai putin, fiindca am un alt job. Banuiesc ca daca esti programator sau webdesigner, castigurile pot fi mai mari.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci? Eu lucrez de acasa si fac bani multi... dar fac programare serioasa, pentru o firma serioasa care imi permite sa lucrez de unde vreau eu.

| CristiB93 explică (pentru suntserios):

Nu stiu sa fac programare

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Majoritatea reclamelor sunt tepe de zile mari in care spun ca ai sa castigi 100 euro sau 200 euro pe zi cand de fapt ii castigi intr-o luna. Multe minciuni. Daca nu esti priceput in pokerul online, cazino online, pariuri sportive online, sa manevrezi bani prin tranzactii bursiere atunci e mai greu asta in cazul in care nu gasesti ceva dar nu prea ai sanse crede-ma

| CristiB93 explică (pentru CatalinVictor1985):

In cazinouri am facut ceva bani dar am si pierdut...
Prin tranzactii nu am incercat, a gandeam ca poate nu e pe bune cu ele.

| HailSithis a răspuns:

Copile, acelea sunt mesaje fake.
Nu mai crede orice.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HailSithis):

Ai dreptate! Exact acelasi mesaj am vrut sa-i scriu si eu.

| CristiB93 explică (pentru HailSithis):

O spui ca si cum trebuia sa stiu asta. Pai de unde sa stie un copil daca nu i spune nimeni?

Răspuns utilizator avertizat
| VoicuDragomir a răspuns:

Poti incerca pe cont demo pana inveti, tranzactionarea optiunilor binare si/sau forex si dupa ce te obisnuiesti, pe cont real - aici gasesti detalii: www.profitxtrem.com