| CristiB93 a întrebat:

As vrea sa intreb daca exista cineva pe aici care face bani pe internet. As vrea sa gasesc pe cineva care sa ma ajute si pe mine. E cineva?

12 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Exista. Da' intrebarea e ce stii sa faci si cam cum crezi tu ca se fac banii pe net? Din clickuri pe reclame sub nici o forma...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia? daca stii programare e foarte usor

| CristiB93 explică (pentru suntserios):

Nu stiu programare, dar stiu sa scriu articole.

| suntserios a răspuns (pentru CristiB93):

Freelancer.com, trebuie sa gasesti ceva pe acolo

| CristiB93 explică:

Ok,hai sa vorbim atunci, uite id meu de mess. Cryss.cryss32

| Alexia26 a răspuns:

Bitcoin. Te intereseaza?

| CristiB93 explică (pentru Alexia26):

Spune-mi mai multe, despre ce e vorba?

| Forever208 a răspuns:

Nu o sa gasesti aici niciun raspuns. Crezi ca cei care fac bani pe net spun tutror?laughing

| Bob10 a răspuns:

Da. Daca ai skype: CosminRadu10, add si vorbim happy