| anonim_4396 a întrebat:

Salut
as vrea sa-mi fac card, am 16 ani.
Mai am un card in care imi intra bursa la scoala

Vreau sa-mi mai fac unul pot?
ce acte imi trebuie? Multumesc
dAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Taduic a răspuns:

Pentru a face un card, respectiv cont de bancă ai nevoie doar de un buletin. După, angajati de la bancă te vor pune să semnezi niște formulare în care îți vei da acordul că ești de acord cu politica lor (dobanzi, etc).

| fis a răspuns:

Nu inteleg de ce nu, daca ai facut un card probabil ai nevoie de aceleasi acte. Si banuiesc ca sti ca ai nevoie de un parinte ca sa isi dea acordul, nu stiu la ce vrei sa il folosesti, dar poti folosi acelasi card si in alte scopuri, nu doar pentru bursa, cel putin al meu pot sa il folosesc la ce vreau eu. Sper ca te-am ajutat