| iInfinityDarkness a întrebat:

Salut,as vrea sa stiu si eu un mic amanunt despre cartele:Cum se obtin bani reali de pe urma acestor cartele,adica pentru cei care detin un server de metin si primesc donatii cu coduri reincarcabile,cum obtin acestia banii reali de pe urma codurilor, si cum se numeste aceasta cartela. Multumesc.

4 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Le vinzi cu preturi mai mici decat in magazine acele coduri, cunoscutilor, prietenilor, rudelor, vecinilor.

| iInfinityDarkness explică (pentru MisFit20):

As vrea sa stiu si ce fel de cartela este aceasta,cu care se doneaza, cum se numeste, cartela electronica, prepaid, te rog pentru ca as vrea sa donez si nu vreau sa iau cartela gresita.Multumesc puppy dog eyes

| MisFit20 a răspuns (pentru iInfinityDarkness):

Depinde ce fel de cartele cer aia dupa server big hug Vorbeste cu ei.

| fany22 a răspuns:

Salut! cer mii de scuze, stiu ca nu sunt la obiect, vad ca ai ceva timp pentru on line, jocuri si altele...as vrea sa-ti propun o oprtunitate de a catiga la modul real, bani frumosi.Astept un raspuns.Multumesc anticipat.