| DeeyuAndrei a întrebat:

Astăzi am câștigat o brățară de la Insula Iubirii, m-a contactat o doamnă și i-am dat adresa. M-am văzut pe site-ul Antena 1 deci sigur nu e fake.
În regulament am citit că o brățară din aceea costă 400 de lei. Pare destul de "hotărâtă" în poze, ar putea fi de argint? Dacă nu, de ce e asa scumpă?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate este un aliaj autentic de aluminiu argintat.

| Bondarel99 a răspuns:

NU te gandi ca argintul e foarte scump. Gasesti argint destul de ieftin la standurile din Obor sau hipermarket-uri. O bratara grosuta costa si 50 lei.
Si pretul ala de 400 lei e pus ca sa se laude ca premiile sunt asa valoroase si sa atraga cat mai multi oameni.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Cum ai reusit? :O

| sweetys a răspuns:

Pandora de ce e asa de scumpa? E doar argint si il iei la pret de aur. Simplu, firma face mai mult decat produsul in sine. Platesti firma si nu produrul.