| mafiot1 a întrebat:

Salut.Astazi am primit pentru prima data de la angajatorul meu un card care contine bonuri de masa iar pe verso spune sa pun pentru prima oara cardul in POS si sa introduc pin-ul pe care o sa il primesc separat intr-un plic dar eu nu am primit nici un Pin.

1 răspuns:
| Andrew_Paca_1988 a răspuns:

Buna. Cardul de bonuri se primeste, in mod normal, intr-un plic, unde va fi scris si PIN-ul respectiv. In cazul in care nu ai primit cardul in plic, mergi cu incredere la biroul de Resurse Umane al companiei in care lucrezi si intreaba de ce nu l-ai primit astfel.