| Arrow09 a întrebat:

aveti idee daca pot sa retrag banii depe plus500 pe un card visa, dar care nu are legatura cu datele depe plus500.
de exemplu: cand am facut cont peplus500 am baga datele corecte
Nume: X
Prenume:Y
Andresa:ZV
Dar pe card am alt nume alta adresa pot sa retrag banii?
PS: Datele de pe plus500 au fost aprobate, la fel si documentele

1 răspuns:
| Dxccube a răspuns:

Nu, din pacate, cardul trebuie sa iti apartina tie, cu nume si adresa... Daca ai strans ceva banuti acolo nu vad de ce nu iti faci un cont si poate il mai folosesti la tranzactii pe viitor, sau incearca da editezi datele contului tau si sa pui datele detinatorului acelui card, dar cred ca trebuie si e-mailul schimbat, nu stiu sigur vezi tu cum trebuie, una din 2. Apropo cat ai investit? (optional)... Funda?