| mafiot1 a întrebat:

Salut.Care este limita maxima de bani pe acre ii poti avea in contul tau personal de PayPal la sectiunea Personal.Si care sunt avantajele si dezavantajele de a trimite banii direct pe card si care avantajele si dezavantajele de a pune banii direct in PayPal si pe urma ii trimiti pe Card?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Poti sa ai un milion de euro daca e. PP e pentru a face plati online sigure si daca iei teapa ai banii inapoi fara discutii. Ce zici tu de pp si card sau invers nu are logica.