| anonim_4396 a întrebat:

Salut, caut o idee buna de publicitate pentru imobiliare case/vile de vanzare.
Cea mai buna idee va fi premiata cu 25 euro paysafe.

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Personal as deschide un canal de Youtube unde sa fie prezentate respectivele case si sa fie furnizate informatiile de baza.
Lumea ar prefera sa vada interiorul imobilelor pe o platforma destul de accesibila, iar apoi daca e interesata... poate vor decide sa o vada personal.

| ALGator a răspuns:

80% depinde de cum alegi fotografiile pentru materialul publicitar si mai ales cum faci pregătirea locuinței înainte de asta.
Sînt principii simple dar pe care aproape toți le încalcă din necunoaștere.
Apoi poți paralel să te înscrii la un site general pentru publicitate imobiliara de la care lumea să apese pe link să vină la tine, gen www.hemnet.se
Succes!

| Jager a răspuns:

Cel mai bun vanzator isi face marfa vanduta, vorbind bine despre aceasta. Adica, e mai ok sa te filmeze cineva, de exemplu, prezentand casele, minutios, plecand de la materialele de constructii [ asta daca e vorba de case/vile abia construite, dar nu strica daca vorbesti si de o casa din 89' din caramida happy ].
Iar toate acestea le pui pe Facebook, sa fim seriosi, tot site-urile de socializare stau la baza.

| Antonyo0802 a răspuns:

Eu as alege sa fac publicitate pe Facebook trebuie sa faci in asa fel incat ca sa ii faci sa creada ca isi doresc foarte mult casa
Ex.casa are x camere este potrivita pentru o familie numeroasa cat si pentru o familie mica ....si asa mai departe

| denisADs a răspuns:

In primul rand pentru deschiderea unui canal de Youtube nu faci vanzari.Cauta un youtuber mare care sa te promoveze si o pagina mare de Facebook. Daca nu gasesti astfel de pagini sau persoane contacteaza-ma pe skype DenisADs