| LiviuVln a întrebat:

ce card mi-ati recomandata cel de Raiffeisen Visa Electron sau cel de la Banca Tansilvania? Care sunt avantajele si dezavantajele? Care e diferenta intre cele 2? Care sunt comisioanele? Home banking la Raiffeisen se plateste? Multumesc big grin

5 răspunsuri:
| argebit a răspuns:

Pacat, INGul era o optiune buna, eu am 3 carduri de la ING, imi place f mult faptul ca pot sa pun bani pe card la orice ora la bancomat

| LiviuVln explică (pentru argebit):

Da, stiu dar ce mi-ai recomanda dintre cele 2?

| argebit a răspuns (pentru LiviuVln):

Din pacate nu am folosit pe cel de la transilvania. La reiffeisen au serviciul online deci din start au un avanta pentru care eu, personal, as alege reiffeisen. Alftel nu stiu ce sa iti recomand

| LionelAndres a răspuns:

De la bcr nu ti place?

| LiviuVln explică (pentru LionelAndres):

Am auzit ca dureaza cam mult transferu international si astea... am vrut sa fac la ING dar nu e sediu in orasu meu si am deci sa merg pe Raiffeisen sau Banca Transilvania big grin