| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Ce idei de afaceri aveti? Ma refer strict la idee in sine, nu conteaza bugetul.

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

O mega-aplicatie de gasire diferite obiective de interes din lume, destinat turistilor (si nu numai).
Ideea o am de mult, este testata pe plan restrans si perfect functionala. Implementarea mondiala de succes necesita insa fonduri mari, serioase.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vorbesti prostii tu nu ai nici un leu dar vrei sa faci afaceri, daca ai 15 ani scoala asta e afacerea invață.

| sierra1 a răspuns:

Să vinzi locuri de casă pe lună, ai fi un pionier!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu contează bugetul, să construiesc un OZN.

| sadrian46 a răspuns (pentru sadrian46):

Știu ce combustibil să pun în el, am nevoie doar de o schiță de motor.

| badpanda a răspuns (pentru sadrian46):

Nimica toata un OZN.O planeta ar fi fain daca se incadreaza in buget.

| Zuzu1991 a răspuns:

Daca nu conteaza bugetul, evident ca vreau sa cumpar firma... Google aka D-zeul internetului big grin

| tonyc7 a răspuns:

Orice produs pe care il cumpara des lumea. Ceva alimentar, in primul rand. Cum ar fi shaorma, de exemplu.

| SERIALS a răspuns:

Afacere cu cresterea pisicilor sfincsi - o idee

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

O plăcintărie pe aproape?

| NakedWarrior a răspuns:

Buna Andrei, momentan nu ma intereseaza sa pornesc o afacere, dar sa presupunem ca imi doresc asa ceva si depind de un buget nelimitat:
1. Serviciu de curierat, cu asta cred ca ai castiga bine mai ales in situatia in care ne aflam cu pandemia, multi oameni fiind nevoiti sa stea la domiciliu.
2. Online teaching, tot de sezon
3. Serviciu de curatat, iti trebuie cativa angajati, un contract cu o firma de produse de curatenie si un camion pentru deplasare.
4. Deschizi o covrigarie, patiserie etc. daca esti pasionat de gatit

Sau poti urma oricand sfatul lui Sorin Ovidiu Vantu si te apuci sa vinzi caracatitelaughing