| Vladut911 a întrebat:

Salut ce imi trebui sa am cont pe google adsense? mersi mult

Răspuns Câştigător
| Flaviius87 a răspuns:

@ Ronnix subscriu la ce spui tu! tot ce e nevoie este de cel putin un site cu un eventual trafic destul de mare! este mult mai bine sa ai cat mai multe site-uri unde ai acelasi cont google adsense!
Oricum daca esti hotarat incearca dar trebuie sa te astepti a nu e usor!
Mult succes!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Uite aici un tutorial video : http://www.youtube.com/watch?v=C5xIum4q8ME
O zi buna! :)

P.S :
-Nu le cere la altii sa dea click pe reclamele Google
-Nu da click-uri pe reclamele Google de pe site-ul tau
-Furnizeaza un mediu bun pentru cei care platesc pentru reclame
-Nu te juca cu codul AdSense
-Respectarea marcilor inregistrate Google
-Nu folosi pop-up-uri sau programe de instalare automata
In caz contrar, contul tau adsense va fi suspendat! :)

| Robert a răspuns:

Un site.