| Eduard34578 a întrebat:

Salut,ce parere aveti de https://operator-flexibil.com/ e site adevarat sau e scam? Chiar as vrea sa devin operator de chat

3 răspunsuri:
| SharpEagle a răspuns:

Eduard, ce vezi tu acolo e o platforma de stat la cucu gol si facute "programe artistice".
Esti sigur ca asta vrei sa faci la inceputul vietii tale profesionale?

| SharpEagle a răspuns:

PS: vezi ca trebuie sa ai peste 18 ani.
Carnatii aia cu site-ul nici macar nu stie sa scrie corect in limba romana. Imi dau seama cine "patroneaza"...

| N3xtpl3as3 a răspuns (pentru SharpEagle):

Carnatii aia cu site-ul nici macar nu stie sa scrie corect in limba romana. Imi dau seama cine "patroneaza"...m-ai lamurit bustean cu ''nu stie sa scrie''! laughing)))))))