| Alex272714 a întrebat:

Salut. A incercat cineva siteul asta? https://operator-flexibil.com/

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, eu. Este o țeapă.

| Alex272714 explică (pentru sadrian46):

Puteti sa imi detaliati putin mai mult, va rog? Singura chestie care mi-se pare teapa pe fata este ca in contractul pe care ti-l trimit ei pe e-mail, iti spun ca nu au nevoie de dovezi ca sa iti ceara intre 125000-500000 RON in cazul in care ai incalcat o regula de a lor. Adica pe scurt, pot sa iti ceara banii cand au ei chef.

| sadrian46 a răspuns (pentru Alex272714):

Mă refer la țeapa la care o trag ei consumatorilor. Tu ca operator la ei, vei fi pus să joci roluri online în care pozezi ca îndrăgostit care oferă statisfacție sexuală la clienți prin conversații porco rău de tot. Și esti educat să îi ții cât mai mult de vorbă ca să cheltuie banii pe site, din care își vin și ție o parte. Deci participi de bună voie la excrocarea clienților.