| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre investitiile in actiuni la bursa in general? Ati incercat personal sau aveti cunostinte care si-au investit banii in asa ceva?

4 răspunsuri:
| ALEXICAmarketing a răspuns:

Trebuie sa citesti mult despre firme.
Poti sa castigi dar poti si sa pierzi.
Trebuie sa te orientezi doar spre firme care au profit si dau dividende.
Petrom are o propunere de dividend de 3 bani, daca cumperi acum actiuni Petrom o sa castigi 7% din dividende (se vor plati in vara).

| nastaseelenacristina a răspuns:

Fratele meu lucreaza in Londra, a jucat si inca mai joaca la bursa, a si castigat mult a si pierdut mult

| AndreiGOL a răspuns:

Ar trebui sa cumperi asta inseamna bursa in metoda online! ar trebui sa te opresti cand creste daca scade ai si pierdut rolling on the floor) in primul rand multi au castigat dar si multi au pierdut 1. trebuie sa stii cum e in bursa.
2. sa nu fii lacom ca vrei mai mult vrei mai mult pierzi mai mult adica 0 laughing eu iti zic sa nu te bagi,

| TaneOfficial a răspuns:

Heio, salutare internautilor, asatazi o sa va prezint o metoda sigura si interesanta de a face BANI REALI DOAR JUCANDUTE un joc complex care te asigur ca iti va capta atentia. O multime de jucatori chiar traiesc din pricina acestui joc, de ce sa nu fii si tu unul dintre ei?

Te astept sa intri si sa ne formam cea mai cool comunitate din Romania.

Nu ezita sa IMI DAI MESAJ in cazul in care nu te descurci, eu in cel mai scurt timp posibil iti voi da un mesaj cu mai multe detalii de joc.

Uite aici link-ul de la joc, ce mai astepti:

https://www.marketglory.com/strategygame/dariusbm12