| numesiprenume0 a întrebat:

Ce pot ca cumpar cu 1000 euro pentru a face profit? Ofer funda pentru ideea cea mai buna.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

ORICE gasesti la maxim jumat de pretul cu care il poti vinde.
Evident, daca ai deja si cumparator.

| PainTech a răspuns:

Daca te trezeai acum o săptămână puteai sa cumperi măști chirurgicale pe care le vindeai acum la suprapreț.

| Crackman a răspuns:

Masti de fata laughing

| Alexuţ02 a răspuns:

O masina putin defecte la 700-800, bagi in ea si o dai pe 1500, am cunostinte la care le-a iesit schema.

| Osneros a răspuns:

2000 de euro

| Aliveralovera123 a răspuns:

Salut, daca vrei sa faci si tu bani folosind telefonul mobil Android sau IOS doar uitandu-te la videoclipuri si jucandu-te niste jocuri, este foarte simplu
1. Intra pe acest link http://bit.ly/39eXD4N creaza-ti un cont si vei primi automat 1 euro pe care ii si poti retrage instant
2. Uita-te la videoclipuri si vei fi platit pentru asta
3. Joaca-te joculetele din aplicatie si vei fi platit pentru asta
4. Retrage banii prin paypal sau alta metoda