| AlexU13 a întrebat:

Ce site-uri de pariuri online mai sunt de incredere la momentul actual/sunt cele mai bune?(Pe internet mi se spunea ca sportingbet si unibet, insa pe unele forumuri am vazut ca cele 2 agentii mai dau si tepe si sunt cam confuz) In conditiile in care bwin si bet365 s-au retras. Sau mai are cineva un cont de bet365 ramas?

5 răspunsuri:
| Scorpiel a răspuns:

Bet365

| AlexU13 explică (pentru Scorpiel):

Einstein, s a retras din Romania...

| Delocimportant a răspuns (pentru AlexU13):

Cum adica s-a retras din Romania? Eu am avut cont acolo pana anul trecut.

| AlexU13 explică (pentru Delocimportant):

Din luna octombrie/noiembrie 2014 nu mai ai voie sa ti faci un cont nou de bet365 din Romania tongue. Cele care au fost facute inainte ca bet365 sa se retraga din Romania mai sunt inca valabile, (de asta am si intrebat daca are cineva vruen cont de bet disponibil pe 365)

| AlexU13 explică (pentru Delocimportant):

Sau ai tu vreunul disponibil te rog?