| sergiu_6891 a întrebat:

Am 19 ani, proaspat absolvent de liceu cu diploma de bac si am mare nevoie de un loc de munca, dar in strainatate, ca necalificat. Vorbitor de limba engleza nivel avansat. Daca stiti o firma de recrutare serioasa, fara comisioane si alte prostii va rog sa ma ajutati. Sau daca vreti sa ma ajutati cu o cunostiinta ceva din strainatate pentru un loc de munca va sunt recunoscator. Multumesc!

1 răspuns:
| FabianelSHAF a răspuns:

Salut! Poti sa te faci translator daca mai stii alte limbi si alte limbi.