| danootsmee a întrebat:

cine vrea sa faca bani pe net?
am un program care ofera 10$ la inscriere si apoi, trebuie sa investesti si castigi 150% din ce investesti.
poti ajunge sa iti triplezi suma investita in 3 luni
link inregistrare >> http://adv.justbeenpaid.com/? r=LzTmY7TqQt&s=splash2
pentru mai multe informatii PM

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Gata.imi vand catelu' si cu banii castigati ma bag si eu.ma pricopsesc! rolling on the floor
PS. sper sa nu creada nimeni asemenea prostie.nu exista asemenea randament decat[declarat pentru a-i face pe prosti sa puna botu'] in schemele Ponzi[caritas, fni, fna, safi].

Răspuns utilizator avertizat
| GoDliK3xOriginal a răspuns:

Asta este interzis pe site-ul asta...

| danootsmee explică:

Cauta pe google, e plin de dovezi de plata de la site-ul asta. vorbesti sa mai faci niste posturi acolowinking

| a1doru a răspuns (pentru danootsmee):

Las-o jos ca macane!rolling on the floor