| Ionut003 a întrebat:

Salut, cum as putea baga bani reali in paypal?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 15 ani NU poti detine cont de paypal!

| Ionut003 explică (pentru Violleta2022):

Am intrebat eu la ce varsta poti baga bani in paypal?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ionut003):

Ti-am raspusn eu cas a nu et mai stersezi degeaba, ca paypalul nu primeste sub 18 ani si nici nu ai cums a bagi cash in cont, dar trebuie a legi credit cardul sau contul abncar, ca paypalul sa-si traga singur banii.
Nu te mai stersa degeaba, ca oricum nu esti eligibil sa ai paypal, la anisorii astia.

| mastadont a răspuns:

Dacă legi un cont bancar sau un cont bancar de contul paypal poți folosi acei bani direct din paypal, chiar dacă nu ai nici un ban pe acesta. Deci, nu e neapărat necesar să ai bani pe contul de paypal ci doar să ai un cont bancar sau un card legat la acesta. Dacă vrei bani, poți să alimentezi contul de paypal cu un card sau să primești bani de la altcineva care are paypal.