| Robert2090 a întrebat:

se pot scoate bani de pe paypal in bani reali?

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Da, conectezi contul de paypal la un card bancar şi faci transferul.

| Robert2090 explică (pentru Deliiiia):

Orice card?

| Deliiiia a răspuns (pentru Robert2090):

În teorie da. Trebuie să precizeze daca se accepta numai anumite tipuri de carduri.

3 răspunsuri:
| GlowingShadow a răspuns:

Contul tau de PayPal e conectat la cardul&contul tau facut la o anumita banca. PayPal e o metoda de plata online, n-are legatura cu nimic numerar.
Nu prea imi dau seama ce vrei sa faci, dar bani poti scoate oricand din contul tau. Aici nu intervine PayPal cu nimic. Pur si simplu scoti bani de pe contul tau din banca.