| heAdgN a întrebat:

Cum as putea face bani pe calculator?
Am 15 ani
Ce as putea face
App ma pricep la Calculatoare Photoshop putin videoclipuri.
Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fa-ti mai multa publicitate, uneori chiar pe stalpi, si spera ca intr-o zi se va gasi careva sa apeleze la serviciile tale.

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut Exista o modalitate unde poti sa castigi bani (daca ai zis ca te pricepi la videoclipuri).
Poti sa iti promovezi videoclipurile tale si daca faci view multe poti castiga bani.
Dar trebuie sa uplondez videoclipuri, filme.
Iti dau site si te poti inregistra in partea dreapta pe Sing Out.
http://goo.gl/5eoPnt

PS:Vezi daca faci vizualizari in fiecare poti sa retragi bani la 10$ poti sa ii retragi poti uplondez un fisier pana in 4.5Gb (iar maximul de memorie ai 5000Gb).

Cele mai apreciate videoclipuri sunt in Engleza.
Iti dau si eu 2 site-uri de unde poti downloanda si 3 site-uri de unde poti sa pui linkuri video.
Download:
tv-release.org
kickass.to

Uploand Linkurile video:
www.levidia.ch
movie25.so
solarmovie.so

Poti sa promovezi prin site-urile de socializare:
TPU
Facebook
Forumuri

Si poti sa castigi bani incetul cu incetul si poti sa ajungi si tu la aceste sume cum ajung si eu:
http://tinypic.com/r/35n64pt/8