| lobont98 a întrebat:

Cum imi fac un cont bancar/card sa primesc bani? Si cati ani trebuie sa am.

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai trebuie sa ai peste 18 ani.cel mai bine este sa te duci la cea mai apropiata sucursala bancara...asta daca ai 18 ani.

| cosmin2sun a răspuns:

Anii nu conteaza. Oricum sa nu ai sub 14 ani. iti sugerez ING BANK, pentru ca au comisioane mici. Te duci la ei si zici ca vrei sa deschizi un cont pentru nevoi personale. Poti primi bani pe el sau poti face plati pe internet sau orice vrei tu. Comisioanele se percep doar atunci cand faci tranzactii internationale. In Romania nu iti ia nici un comisionwinking