| tal4556 a întrebat:

Salut, cum pot face bani online, fara sa investesc?

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_Mihai_1989 a răspuns:

Bună! Încearcă să găsești ceva firme care plătesc pentru click-uri, am un prieten care face cate ceva din asta. Mai poti face ceva traduceri dacă cunoști bine o limbă străină.
O altă metodă ar fi să economisești folosind un site cashback. Eu folosesc baack.com. Îmi place la ei faptul că primesc 50% din cashback-ul prietenilor mei. Deci am vreo 18 persoane în echipa mea, și sincer de câteva luni plătesc achizițiile doar din banii câștigați de la ei.
* Vezi că nu-ți dau link-ul de afiliere, să nu crezi că vreau să fac bani pe contul tăuwinking

| Petre_Cornel_1977 a răspuns (pentru Laurentiu_Mihai_1989):

SiMPLU Si GRATiS:
Pentru a mina si castiga de pe mobil ELECTRONEUM (ETN) coins trebuie doar sa urmaresti pasii:
Descarca "ELECTRONEUM" din PLAYSTORE
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electroneum.mobile
Dupa ce va creati cont, clic jos pe "SETTINGS", apoi clic jos pe "EARN FREE COINS", clic "ENTER A CODE": A8E89A
Bafta la minat!

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă eşti fată, ia-ţi o cameră Web. Restul vine de la sine.

| tal4556 explică (pentru sierra1):

Haha mersi fain

| Kely2820 a răspuns:

E o aplicație Electroneum pe magazin play, intra pe yt si caută Andy Popescu Electroneum, el spune mai detaliat, practic ti aplicatia pornita si ea mineaza automat, in timp poti sa o schimbi in bitcoin sau alte monezi si să-ți cumperi lucruri de le net. Funda?

| MacBeth a răspuns:

Buna. Incearca urmatorul site http://ecomoney.win/3531231702388/.
Este un site serios. Dupa imi poti trimite un feedback cu parerea ta.

| SenZTime4U a răspuns:

Poti incerca sa faci bani prin intermediul unui program numit EarnMoney, care iti da un bonus de 10 dolari pentru start si intre 0.5 si 10 dolari pe zi in functie de puterea calculatorului/laptopului tau.

Aici este link-ul de unde poti descarca aplicatia.Te poti uita pe Youtube pentru a te convinge ca aplicatia nu este un scam
https://earnmoney.download/?id=277421

| Andreitudorsc a răspuns:

În loc să iți vanda marile companii istoricul cautarilor mai bine iti dai tu acordrul si primesti banii. Instaleaza aplicatie solipay, apoi acceseaza solipay chrome extension, creeaza-ti cont si adauga la extensii.Vei primi banii prin paypal. introdu si la referral codul 63da4267.