| IancAdelin463 a întrebat:

Salut, are cineva vreo idee care e cea mai buna varianta sa investesc 1000 de euro? Eventual ceva online sa fac si bani happy

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Schimbă-i mâine in lei apoi astepti momentul când scade și cumperi in câștig. Altfel n-ai ce lovituri să dai cu suma asta

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Un program, tooluri si cursuri pentru a putea sa iti faci un proiect de succes pe viitor ^_^

| siriusblack98 a răspuns:

1000 de euro este foarte putin. Poate ce sa zic de cateva actiuni pe la vreo firma care consideri tu ca este de viitor. Ca sa investesti in valuta (cum vad ca ti-a recomandat cineva) este foarte riscant iar profitul de la 1k euro este extrem, extrem de mic. Sa nu mai zic ca tu cumperi mult mai scump decat poti vinde.