| crosmaker a întrebat:

Salut,cum pot face sa castig niste bani(nu am cum sa ma angajez si la pliante trebuie sa am peste 18 ani).Am 17 ani si vreau sa invat sa fac niste bani de buzunar, de exemplu vreau sa stii cum sa fac niste "combinatii" sau... Funda

3 răspunsuri:
| crosmaker explică:

Nu cred...de unde si pana unde un job part time unde poti castiga bani de acasa.

| crosmaker explică:

Cam ce procent, vreau sa stiu. pentru a sti daca asi alege acest job nu vreau de exemplu sa primesc 2 lei la comanda...

| Awrash a răspuns:

Poți face niște bani ajutand oamenii, de exemplu la curățenie.