| ilinca_3543 a întrebat:

Am si eu o problema! Stie cineva unde trebuie sa apelez pentru a imparti pliante! Vreau sa castig ceva bani in plus! Vreau sa precizez ca in Mures ma intereseaza! Ms. Funda

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da cautare pe google cu cuvantul "promoteri Tg Mures" si vei gasi.
http://balaur.ro/......argu-Mures

| Christina a răspuns:

Incearca la magazine mari, precum Kaufland, Lidl, Penny etc, ei tot timpul au nevoie de oameni care sa le imparta ziarele big grin

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Pai incearca la magazine de telefoane.acolo se gaseste mai tot timpulwinking

| Cristian_6576 a răspuns:

Daca vrei sa castigi un ban in plus Compania internationala Ciel Parfum cauta reprezentanti in orasul tau, domeniul de activitate sunt parfumurile de marca si nu numai, lasa un mesaj la ragroup_banat@yahoo.com si am sa iti dau mai multe informati, bafta!

| ilinca_3543 explică:

Nu vreau sa mai aud de lady, avon, oriflame, ca deja m-am saturat de minciuni!