| Chriis a întrebat:

Vreau si eu sa castig niste bani pentru buzunar si nu vreau sa apelez la parinti...Mentionez ca am 13 ani si sunt din Braila. Vreu ceva gen distribuit pliante, etc... Please raspuns rapid. Dau funda! :]

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NicollHellen a răspuns:

Daca doriti va pot ajuta. Dati add la ladys. business. ( nu este vorba de videochat, nu trebuie sa faceti munca de teren, program flexibil! Puteti castiga de la 50 de lei in sus o data la doua saptamani, daca sunteti harnica!winking O seara placuta!

| CopilașTembel a răspuns:

Poti sa te duci la un supermarket si sa vorbesti cu cei de la casa ca pui tu cosurile de cumparaturi si speli pe jos pentru 15-20 lei pe zi. tongue