| boss97 a întrebat:

Salut.Cum poti sa faci bani pe net?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci un site cu continut original (nu warez) si sa scrii pe el zilnic.

| Schweitzer a răspuns:

Buna!
Cea mai noua metoda care va fi lansata in curand in Romania este VivaSms. Esti platit ca sa primesti sms-uri.
Mai multe detalii aici: http://www.vivasms.ro/h/5906eed7b6
Bafta!

| Constantin112 a răspuns:

Nu mai incerca cu site-uri gen ptc si etc frate sunt doar vrajeli, falsuri... daca esti elev iti recomand un job gen ...barman la un club ceva la magazin ceva simplu asa ..ca doar nu te pui acum sa te angajezi.

| Wooo a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g

LINK MAGIC >>> http://www.vivasms.ro/h/5f48a30a95

Alatura-te celei mai cool comunitati si primesti promotii targetate si personalizate, discounturi, oferte last minute, invitatii pentru evenimente direct pe telefonul tau mobil!
In plus, castigi bani. Pentru fiecare SMS pe care il primesti de la vivaSMS esti platit. Vrei mai mult? Recomanzi prietenilor tai si esti platit pentru fiecare SMS primit de ei si membrii recomandati de ei.
In acelasi timp si companiile sunt incantate sa trimita oferte care ti se potrivesc perfect si sunt pe gustul tau.
Sa nu uiti totusi de investitii profitabile >>>
https://uinvest.com.ua/? amigosid=32587

| Teo4ro a răspuns:

Intrii pe net, cauti un site de job-uri (ejobs.ro, myjob.ro, bestjobs.ro), iti gasesti un loc de munca si faci bani, simplu! Banii nu pica din cer, si nimeni nu te plateste sa dai cateva click-uri pe zi!