| Rockstyle a întrebat:

Salut.Cum poti sa faci bani avand 13 ani?

Răspuns Câştigător
| YoYoHina a răspuns:

Sunt un milion de posibilitati! Depinde ce talent ai si la ce te pricepi. Daca esti talentat la desen poti face portrete, daca sti sa canti la un instrument poti sa iti faci o trupa etc sau poti sa deshizi un hciosc cu limonadalaughing sau sa dansezi pentru public, poti sa rogi niste adulti sa isi dea cu parerea si sa te ajute daca ai un telent aparte. Poti sa plimbi caini sau sa stai babysiter poti sa iti iei multe joburi part/time^^.

3 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Mergand la scoala ca sa primesti alocatia si asteptand sa iti dea parintii.

| Cristina505 a răspuns:

Du-te la cersit.

| Rockstyle explică:

Adica cum poti sa iti faci rost singur de bani de buzunar, ca m-am saturat sa o ma milogesc la mama si vreau sa ii demonestrez ca pot sa imi fac singur rost de bani.