| mario a întrebat:

Salut.cum pot face si eu niste bani in cat mai putin timp.sa zic vre. o 10000mii de euro.cateva pareri? multumesc

13 răspunsuri:
| camilia1 a răspuns:

Nu ai spus in cat timp vrei sa faci banii astia. Daca esti dispus sa aloci intre 6-12 luni si putin din timpul tau liber, te invat sa faci banii astia.

| adrian_3467 a răspuns:

Say hello to Afganistan/Irak laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Magnific a răspuns:

10. 000 euro? cat mai putin. :-o e ff greu... 1-vinde-ti masina(daca ai una buna). 2-du-te si lucara in strainatate 1 an. 3-sparge o banca. 4-vinde un rinichi un picor ceva laughing 5-rapeste o baba si cere 10. 000 euro recompensa laughing pffff numai stiu. laughing)))) parca ai zice 100 de lei sa faci rost. cred ca si becali face 10. 000 de euro un pic mai greu. nu stiu ce sa zic. oricum am glumit

| Ady00pk a răspuns:

Cautati un job in strainatate cu un salariu de 1000 euro pe luna si in 10 luni te-ai scoshappy
Sau poti oricand sa jefuiesti o banca laughing

| HaiHui4Ever a răspuns:

Banii nu pica din cer. Munceste, investeste, pune banii sa lucreze pentru tine.

| nitro2010 a răspuns:

Doneaza sperma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa-i ai in cel mai scurt timp cam intr-un an, daca vei castiga cam 1000 de euro pe luna.
Aproximativ un an.
Trebuie multa munca, dar e posibil.
In nici un caz sa nu te imprumuti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe santier e perfect, lucrezi, nu te plictisesti, esti platit, iti pastrezi forma fizica, castigi experienta. E cea mai buna solutie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca esti cam PROST daca poti pune o asa intrebare.

| candycarrie a răspuns:

Ideea cu rinichiul e tare.

| mario explică:

Pai tocmai de asta, am intrebat.ca sunt deja in straintate stau in Italia de vre. 6 luni.si frec menta ce munca numai gasesti asa usor nici aici.doar daca vrei sa iti rupi oasele pe santier. oricum mersi de rasp.winking

Răspuns utilizator avertizat