| roberthuzmezan a întrebat:

Salut, dacă am avut un cont deschis la banca, dar l-am schimbat cu unul nou, mai pot avea acces la un extras de cont de la o tranzacție făcută pe contul cel vechi?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Daca acel cont nu este închis, se poate.

| Davinna a răspuns:

Daca ai datele contului respectiv sau daca e pe numele tau poti merge la banca si sa intrebi pentru un extras de cont si ti-l va da. Eu dupa 5 ani am reusit sa scot extras de cont desi cardul imi era expirat si nu am folosit contul respectiv. Du-te si vorbeste la banca, cu siguranta vei rezolva.

| gigite a răspuns (pentru Davinna):

Cu plata unui comision/ taxe de eliberare, in baza unei cereri depuse.