| Number27 a întrebat:

Daca am, sa zicem, 10 $ pe un cont de PayPal, dar nu am niciun fel de card introdus pe acesta, tot pot trimite bani catre o alta persoana, care locuieste spre exemplu in SUA?

Răspuns Câştigător
| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Am auzit ca poti baga acum bani pe paypal de la automate d-alea cum poti face si pe paysafe. Posibil ca nu ti trebuie neaparat card pentru a face o tranzactie pe paypal sau sa faci un transfer

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca contul de paypal nu este verificat si validat de paypal, nu cred ca poti.
Dar poti incerca, trebuindu-ti doar adresa corecta de paypal, al acelei persoane.

| Aliveralovera123 a răspuns:

Salut, daca vrei sa faci si tu bani folosind telefonul mobil Android sau IOS doar uitandu-te la videoclipuri si jucandu-te niste jocuri, este foarte simplu
1. Intra pe acest link http://bit.ly/39eXD4N creaza-ti un cont si vei primi automat 1 euro pe care ii si poti retrage instant
2. Uita-te la videoclipuri si vei fi platit pentru asta
3. Joaca-te joculetele din aplicatie si vei fi platit pentru asta
4. Retrage banii prin paypal sau alta metoda