| Mario_Albert_1996 a întrebat:

Salut *dau funda, stiu ca asta vreti*, am o intrebare, am 12 ani si vreau sa stiu, cum pot baga bani pe un cont paypal fara card, sau daca am card din d-ala care il facii doar cu parintii (12-18 ani ) pot baga bani? a da, am depedenta de Zappy TV, cum scap de ea?

2 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Fara card nu faci nimic, doar daca-ti transfera cineva cumva daca ai cont.da daca ai parinti si au card poti face asta..incearca sa-ti ocupi timpul' cu altceva sa scapi de dependenta

| Jack20Wan a răspuns:

Exista foarte multe situri cu poti castiga bani pe net de exemplu situl asta http://www.dollarclix.com/home?ref=eduard32 tot ce trebuie sa faci este sa completezi sondaje si sa colectezi puncte
iar daca te conectezi pe linkul care ti l-am dat primesti 0, 10 dolari din prima.