| Alyutzu_Aly_1999 a întrebat:

Vreau sa-mi fac Cont de PayPal si, nu nu stiu ce card merge sa bag.

Parintii mei nu sunt de acord sa bag cardul lor deaorece au o suma mare pe card. Au fost la Banca sa intrebe daca e serios PayPal, daca le ia bani dupa card asa aiurea. Si aia au zis ca nu au auzit de asa ceva. happy

Dar eu stiu ca merge bine paypal, si ca este o banca online, prin care se fac tranzicti online. happy

Ar merge cu un Card de alocatie?

Răspuns Câştigător
| LeCamionagiu a răspuns:

Daca vrei sa ii bagi in jocuri sau ceva de genul sugerez paysafe, fara card, fara cont, total sigur!

| Alyutzu_Aly_1999 explică (pentru LeCamionagiu):

Stiu,dar eu vreau ceva gen : Vand contul de steam pe bani si mi baga in paypal si dupa ii scot in real!

1 răspuns: