| MariusLazăr67 a întrebat:

Salut, de 2 luni mi se retrag 26 de lei de pe card, prin Youtube Premium, eu nu folosesc YT Premium si nu am dat cardul nimanui, ce pot face?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta ca nu folosesti YT premium, daca ti-a facut cont la ei si fara sa realizezi ai marcat ca esti de acord cu upgradarea, atunci banii s-au retras automat.
Daca ai cont de Youtube, intra si incearca sa vezi ce setari ai acolo.
Daca nu ti-ai facut NICIODATA nici un cont pe google sau Youtube, atunci contacteaza banca si cere -le sa blocheze si sa investigheze aceste plati, luate fraudulos din contul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anunta repede banca pentru a bloca tranzactiile viitoare.