| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, dacă folosesc un card, și activez perioada de gratuitate de 30 de zile la Youtube Premium, o pot dezactiva la final, ca să nu plătesc nimic?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si ce ai rezolvat?
Ca a doua ora nu mai poti beneficia de gratuitate si nici de cont premium, odata ce te retragi.

Răspuns utilizator avertizat
| Wr3nch a răspuns (pentru Violleta2022):

? Lol, poti sa renunti la trial si dupa sa activezi premium cand vrei, dar platesti pe loc.

Răspuns utilizator avertizat
| Wr3nch a răspuns (pentru Laurentiujr):

Nu il dezactivezi in ultimele minute. Ii poti da cu o zi inainte, si ramane valabil pana cand ar fi 30 de zile full. Si da, se poate.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Laurentiujr):

Se poate, daca lasi cardul acolo, ca ei sa-si traga banii lunar din cardul tau.
Nu exista "cumparat" la premium, odata ce este subscriptie lunara si conditia lor este sa aiba un card de unde isi trag singuri banii, mai ales ca este dolarul american isi schimba zilnic valoarea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da poți dezactiva oricând în cele 30 zile.

| Lukasssz a răspuns:

Da, poti

| CIaudiu a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista varianta free, YouTube Vanced.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Laurentiujr):

După vreo 4 ani de Vanced numai probleme nu am descoperit.

| Catalin77945 a răspuns:

O sa --ti ia banii pe 1 luna, daca nu ma insel, deci e pos sa platesti o luna, si dupa sa poti retrage