| AlexDinamovistu a întrebat:

Salut,de ce card e nevoie pentru a putea paria pe site-uri gen bet365? Sau pentru a face putea plati online?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In general orice Visa, Maestro sau Mastercard se pot folosi pentru plati online

| AlexDinamovistu explică (pentru suntserios):

Si pot paria online cu un card visa, de exemplu, nu?
La ce banca e recomandat sa il fac, cat ma costa? Trebuie platita si intretinerea sau ceva asemanator?
Imi poti da un link sa vad despre ce e vorba? Vreau sa ma informez, dar nu prea stiu ce sa caut.

| suntserios a răspuns (pentru AlexDinamovistu):

Poti sa iti faci la ce banca vrei. Ing si Raiffeisen au cele mai mici comisioane din cate stiu eu undeva la 3-4 ron pe luna pentru administrare

| RaresXD a răspuns:

Probabil ca ai nevoie de un card Visa, PayPal sau MasterCard.
Succes

| suntserios a răspuns (pentru RaresXD):

PayPal nu e card