| Xenoverse a întrebat:

De ce in orasele mai mici nu se fac locuri de munca pentru persoane cu dizabilitati?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

PRobabil petru ca nu se gasesc locuri nici petru cei sanatosi.laughing

| darrio2007 a răspuns:

Asa ceva nu prea exista in orasele mari darmite in cele mici.

| RAY a răspuns:

Pentru ca nu vin multinaționale in orase mici sau nu au venit in orasul tau, dar sunt orase mici care o duc bine

| Bondarel99 a răspuns:

Pentru ca se gasesc oameni si nu au nevoie de persoane cu dizabilitati. Banii conteaza...